1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Si ta Instaloj KODI TV ne Samsung Smart TV

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 23 Janar 2016.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  A mos e din cfar mundet me pas, pse pasi e leshoj nje kanal, pas 10-15sekondave ndalet, dhe nuk vazhdon me, nuk shfaqet as Buffering?!
   
 2. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Kjo ndodh ngase i perdorin shum person perniher
  Ajo eshte e parapame per 1 paisje
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  O duhet me shkarku e me shti ne USB e tani prej USB me instalu per kodin po shkarkoje SS IPTV e ki shum me leht me fut lista m3u8
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  869
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pse ss iptv? Kur smart Iptv eshte nje nder programet me te mira per momtin. Dhe ata qe skan Smart Tv mund te blejn thjesht nje Amazing Fire Stick dhe e kthen tv tend ne amart tv eshte sa nje usb. :)
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Se Smart IPTV eshte me pare e SS IPTV eshte pa pare edhe 1 pun e kryjn si ajo si kjo 1 iptv e lshon edhe SSIPTV e jep ip edhe automatikisht te del ne ekran fare thjesht
   
 6. Xhemail

  Xhemail Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A munet dikush mem ndihmu kam smart iptv dhe spo i man programet qel punon disa sekonda dhe nalet ku asht gabimi flm
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  instaloje nje
  vpn unlimited edhe tani kur ti qel programet te bajn mir edhe stu bllokohet veq e ndrron shtetin
   

Shpërndaje faqen

Loading...