1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si ta bej nje fanpage eligible per instant article?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga CybeRnotic, 18 Qershor 2020.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje, kam nje fanpage ne facebook qe i ka 28,000 likes Deshiroj qe e ba instant page por thot keshtu "this page is ineligible for instant Article" Si mund ta bej faqen eligible, kush ka pergjigjje per kete çeshtje!

  Faleminderit paraprakisht.
   
 2. Ardit Kras

  Ardit Kras Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  3
  pm une shes faqe me mundsi aplikim ne instant
   
 3. Gramos1213

  Gramos1213 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Une jam i interesum, shenom pm
   
  Last edited: 21 Qershor 2020

Shpërndaje faqen

Loading...