1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Si ta bej disable "Private Window"

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 1 Gusht 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  Si behet disable kjo Private Window qe mos te hapet me ne Google Chrome?
   
 2. Best Answer:
  Post #5 by ﴾.﴿, 1 Gusht 2020
 3. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Arsyeja?
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Sepse motra ime vogel eshte fiksuar me nje loje ne internet, por une e kam bllokuar ate website me nje extension, dhe kur hap private window ajo mund ta hapi perseri ate website
   
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shpresoj te te ndihmoje kjo:
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,703
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  Best Answer
  extension mund te jete e aktivizuar dhe ne private
  [​IMG]


  pse jo me HOSTS bllok (C:\Windows\System32\drivers\etc) ?
   
  Last edited: 1 Gusht 2020
  miraxh pëlqen postimin.
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  kjo nuk ben pun e kam provuar shume here por nuk ruhet tamam (C:\Windows\System32\drivers\etc)
  sa i perket kesaj fotos ku e gjete kete ne cilen settings?
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  nuk ja kam shume idene kesaj
   
 9. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mundesh me e blloku direkt nga routeri
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  E gjeta, e bera Enable "Allow in incognito" dhe funksionoi.
  Faleminderit :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...