1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si të zgjidhni emrin e përsosur për markën tuaj

Tema tek 'Mësime' e hapur nga ALBKOS Marketing, 28 Korrik 2021.

 1. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  1. Mos kini frikë të kërkoni në Google për ide krijuese
  2. Zgjidhni një emër që shqiptohet lehtë
  3. Jepi vetes kohë nuk zgjidhet brenda natës
  4. Kontrolloni nëse emri që ju vendosët mos të jet në përdorim nga një person tjetër.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  926
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  118
 3. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po bej disa postime per faqe biznesi online
   

Shpërndaje faqen

Loading...