1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Si të shtojmë "Kategori" në PsyPlay?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 6 Gusht 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  A din ndonjeri se si te shtoj kategorite ne PsyPlay KETU?
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Xhimi Prishtine, 6 Gusht 2020
 3. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Best Answer
  D3LL4 dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63

Shpërndaje faqen

Loading...