1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si të rrisim subscribe & followers ne snapchat?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 5 Gusht 2020.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  pershendetje!

  Ka ndonje menyre te famshme qe e dine te gjithe se si te rrisim nje account Snapchat-i me followersa ose subscribe?
   
 2. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ka shum aplikacione ne PlayStore qe i ben reklam falas snapit tend dhe te tjeret te bejne Add, nje nga keto programe eshte AddNow
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  ok flm do e shikoj kete program
   
  InstaBot pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...