1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si të luaj vetëm mapin 'mirage' ne CS:GO !?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga miraxh, 12 Nëntor 2019.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshëndetje! :)

  Doja te luaja vetem mapin 'Mirage' ne serverat e CS:GO, por mapat ndrohen shpesh.

  A nuk ka ndonje menyre qe te luaj vetem mapin 'Mirage'!?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Neper servera smundesh ata e kan kontrollin mbi mapat se ku dojn me e qit mirpo competitive i bon 5 shok nlobby edhe e zgjedh vetem mapin mirage dhe munesh me lujt vetem mirage
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit per kete. :) :D
   
 4. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di tek csgo qysh eshte sistemi mapave, po besoj nese eshte serveri jot ka mundesi me gjete ku eshte
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo jo, thjesht dua te luaj nuk kam server
   

Shpërndaje faqen

Loading...