1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si Të bej Update windows defenderit

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga jetonimat, 8 Korrik 2015.

 1. jetonimat

  jetonimat Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Une jam ka due me ja ba Updatet windows defenderit ama me ma ndrrue versionin se po ma qet te 2013 e une jam ka due me marre te fundit qe ka dal , e kam windowsin 8.1 ok pres Pergjigje
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358

Shpërndaje faqen

Loading...