1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si shkarkohet bluri ne pc

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga kelvin, 23 Korrik 2018.

 1. kelvin

  kelvin Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  si mund ta shkarkoj blurin ne windows 7...
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  blurin ??????
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  duhet ta blesh shoku se versionet qe jane ne internet jane me probleme un e kam shkarkuar nga 100faqr te ndryshme dhe te gjitha me probleme (e blen me cd 100leke)
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ka key licence me cd dhe ku me e ble se kam kerkuar po skam gjetur.

  Ku i shesin?
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  ne elbasan nodhem une esht nje ne tirane Videoteka Universal atje i merr furnizimet ky dyqani ku e km ble un...loja ska nevoj per lishenc etj thjesht install dhe luaj ;)
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ok flm :)
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...