1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si shikohet rankimi i blogspot-it?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 21 Korrik 2020.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  Doja te dija se si shikohet rankimi i blogspotit ne Google?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,303
  Pëlqimet:
  781
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te jesh pak me i qarte?
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  doja te shikoja se ne cfare vendi eshte website ime ne google
   
 4. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  krijo nje llogari ne https://www.semrush.com/ dhe vendos domainin per te pare ne cfare pozicioni renditen faqet per nje keyword te caktuar
   
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 5. tiranachat.live

  tiranachat.live Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  miraxh pëlqen postimin.
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Esht nje extension ne Chrome alexa website ranking do disa konfigurime njeher ne gillim pastaj e ke per gjithmone, mua me ka bere shum pune
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  kam degjuar dicka ne lidhje me kete "Alexa rank"
  me duket se duhet te kesh shume views qe t shohesh se cfare vendi e ke webin.
   

Shpërndaje faqen

Loading...