1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si poju duket template

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga bilallizzz, 26 Nëntor 2022.

 1. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,054
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Dmth nga alreadyviral.com perfundove ne blogspot?
   
  beyourself pëlqen postimin.
 3. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  dmth po punoj gjithandej
   
  beyourself pëlqen postimin.
 4. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Haahhahah je i modh fr plako :p
   
  bilallizzz pëlqen postimin.
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,054
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Shume po punon po qe nga logoja e deri tek permbajta. Perfundimisht je programues i forte. Na trego naj faqe te huaj me vone per teme bisede teme se si e ke bere dhe si ke arrit super suksesin :D
   
 6. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  I nderuar dhe i respektuar nuk thash qe jom ndonje programues i fort ala skom perfundu kurgjo tpyta se qka me bo per me ndreq ma mire , nuk di se qfar inati politik ki hahaha
   
 7. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  991
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nuk besoj qe tka inati dikush po puna pse kshtu sillen me ty poashtu edhe un osht se mu personalisht mke dhan ni pershtypje qe ty edhe pernime me pas diqka un nuk tkisha besu, ki komentu nshum poste qe un jau blej gjithqka qe shitshin antart, mu niher mpate than per ads i more krejt kontaket as nuk u lajmrove, ni post e kisha postu kishe vet a ban bashkpunim t thash po as nuk vazhdove mo, mer faqe t huja ban pytje si me kon tuat dmth un ty kur mo nuk tzo per serioz e per qfar arsye i ban kto as nuk edi as sdu me dit, po thjesht tu pergjigja qe i paske shkrujt antarit me lart pse inati, un menoj qekjo osht arsyja e kurxho ska inati ktu
   
  beyourself pëlqen postimin.
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,054
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Shoku ose don me lujt me anetart ose ke naj problem me veten. Ti je ky qe ke kriju ket postim .https://forum.itshqip.com/threads/si-po-duket-ndonje-ide.64499/#post-366566. Krejt antaret te te lavderu dhe mire bejne. Por lavderimet per dicka qe ste perket ty? Dhe ju shkruan antarve qe je programer tani thu qe skam bo asni pune deri tani. Te patken mos posto websites te afrikanve. Dhe skam as ni inat me ecurine tende as te cdo kujt me vjen inat se ske gje seriozisht ne kete forum dhe vjen me kalu kohen dhe jo te mesosh dicka a te bashkepunosh me dikend.
   
 9. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pajtohem totalisht me pergjigjen e antarit me larte.
  Ti mburresh me dicka qe nuk e ke, ti ben si i ditur edhe pse nuk je i ditur ne ate se cfare ti shfaq tek neve.
  Eshte me mire te kerkosh ndihme ne forum dhe nese nje antare mundet te te ndihmoje ai te ndihmon.
  Kur e shikon qe s'te ndihmon njeri, bej research ne google, youtube, instagram... do ta gjesh dicka.
  Por jo te besh spam dhe te flasesh per budalliqe, per gjera qe nuk jan te tuat.
  Forumi eshte cdo dite ne renie, antaret nuk kan interes te diskutojn per arsye qe po hapen tema shum palidhje dhe te perseritura.
  Gjithashtu dhe un jam si ty, mendoj se duhet te ngjallemi pak si forum dhe te japim me shum per njeri-tjetrin.
  Jemi nje gjak nuk eshte se ai informacion qe ti e ke do ta coj per lart nje "X" antare qe ka nevoje per ate informacion qe ti e di.
  Kam hulumtuar forume te huaja, qe ndajne shume me shume se cfare duhet per tu ndare. Gjithsesi un se kam per asnje person, thjesht ne pergjithesi... Kemi nevoje per nje frym te re!
   
  aksham pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...