1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

si po duket ndonje ide

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga bilallizzz, 9 Nëntor 2022.

 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  156
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe vet personi ne fjale spo jep hall se ca template eshte. Dhe per cfare po flet. Kjo eshte faqe e huaj, s'besoj nje shqiptar te ket durim sa tbej nje faqe te till me 12k postime :p duke fillu nga une i pari
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,104
  Pëlqimet:
  485
  Pikë nga trofetë:
  163
  O vlla sic thash dhe me lart edhe nese genjen esht duke genjy veten e vet se per mu apo per ty nuk ndryshon gje, gjithesesi ti fokusohu tek thelbi leri detajet :p
   
  beyourself, Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  535
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kjo nuk eshte e vertet pasi nuk mund te na pergjithesosh pasi nuk mund ta dish se sa larg shkon vullneti dhe cfare mund te kemi arrtiur
   
  RexhepS dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...