1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si po bojn spam ne yt

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 19 Mars 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po shof qe disa usera ne yt , qfardo video fut kush fut ne yt ata meniher bojn komente ,edhe kur futem i shof ata kan bo shume subscribe , si e bejn kete ka ndonje softaware qe bon auto koment n secilen video qe del n baz vendit apo si flm
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ndoshta Jane Duke perdorur ndonje smm panel
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  dhe mu me ka ndodhur shum e cuditshme duket
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Jan tu e perdor nej spamer t fort , se n qfardo video n kanale t reja meniher vijn komentet , si duket osht per new videos ky spamer , pastaj kur i shikon keto kanale kan arritu brenda 1-2 muje me i pas permi 20k subs .
   

Shpërndaje faqen

Loading...