1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si ndryshohet URL e nje forumi?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Kitty, 10 Shtator 2020.

 1. Kitty

  Kitty Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Doja te pyesja si ndryshohet URL e nje forumi ne database?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te jesh pak me e qartë?.
   
 3. Kitty

  Kitty Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam instaluar lokalisht forumin me xenForo dhe kam hedhur te dhenat ne databse phpmyadmin. Kur aksesoj faqen me del ky mesazh

  An unexpected error occurred. Please try again later.


  Mendoj se mund te jete problem ne database te url e faqes por nuk mund ta gjej
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Shko dhe shiko tek table në phpmyadmin
  Code:
  xf_option
  thjesht ndrysho url dhe je ne rregull :)
   
 5. Kitty

  Kitty Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  XF_option po e kerkoj por ketu ka shume te dhena dhe nuk e kuptoj ku eshte ajo per url
   

Shpërndaje faqen

Loading...