1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mundesh me ndryshu ngjyren e syve ne fotoshop

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga LirimPhotography, 2 Shtator 2018.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nice, cfare programi eshte ?
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  o_O

  Adobe Photoshop
   
  LirimPhotography pëlqen postimin.
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  E ka cek vlla ne titull programi eshte Photoshop
   
  Universal dhe LirimPhotography pëlqejnë postimin.
 5. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Photoshop CS6 + Camera Raw
   

Shpërndaje faqen

Loading...