1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mundeni te me ndihmoni per mbylljen e instagramit fake??

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Dela.vata, 17 Tetor 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Dela.vata

  Dela.vata Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjitheve.
  Desha tju kerkoja nje nder nese me ndihmoni plz.
  Ateher me kan hapur nje adrese fakee me emer tjeter por qee ka fotot e mia.
  Ju lutem nese mundeni mundeni ti beni report qe te me mbyllet.
  Ju lutem


  Kjo eshte adresa fake
  https://instagram.com/eljona_gjuzi?igshid=1jjgs8t6p0y5u
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nese eshte e mundur, te jepet edhe adresa origjinale gje qe reportimi qe ben, te jete sa me i vertete.
   
 4. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe ky emri qe ke ne forum nuk ka asgje te ngjajshme me insta, behu pak me e bindshme qe je ti ateher do te ket me shume veta qe e bejn report
   
 5. Dela.vata

  Dela.vata Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Tema mund te mbyllet me ka ndihmuar @M.L.
  Shum faleminderit per ndihmen
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...