1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si munden te famshmit te fitojn para nga instagrami?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 23 Qershor 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje! Kam degjuar se te famshmit fitojne para nga instagrami. Ato para i fitojne nga sponsorizimet qe bejne apo nga liket qe marrin ne foto? Neqofse dhe ne kemi instagram me shum ndjekes, a nuk mundemi te fitojme dhe ne? Kush mundet te ma shpjegoj, faleminderit!
   
 2. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo mundeni me fitu veq me pas strategji qysh me fitu :p , psh me ju shkru kompanive te ndryshme ( butikave e ktyne tjerave ) me jau bo share ne story ose naisen edhe te pagun e qishtu , ose me qel nje webfaqe aty me qit postime e me i bo share ne instagramin tend kshtu bohet fitimi
   
  @science pëlqen postimin.
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ja e qela webfaqen si mundem un te fitoje?
   
 4. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Se pari apliko me uebfaqen tende te nai ad network , ose me banner ose popads edhe vendosi ne uebfaqen tende , pastaj vendos postime te ndryshme qe terheqin perdoruesit edhe pastaj i bon share neper ig postime dhe permes klikime kshtu mund te fitosh , p.s kerko ngapak ne google se ke miliona pergjigje per kto qe je duke i berë qdo dit , bonu pak autoditakt per qdo gje qka kerkon ka postime qe te ndihmojn , suksese :D
   
  bthaci pëlqen postimin.
 5. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Fitojne Duke bere shootout, shesin merch ,website, giveaway
   

Shpërndaje faqen

Loading...