1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mundem te gjej muzik pa copyright

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 22 Maj 2020 në ora 20:08.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Kam nje faqe facebook dhe me nevojitet 1 program qe mundem te gjej muzik qe nuk me kap copyright, me duhen per videot qe postoj ne fb. Gjithashtu kush me sygjeron nje applikacion te mire per editim videosh.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  353
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mua ketu ne forum me sugjeruan per muzik pa copyright kete channel: NoCopyrightSounds
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,072
  Pikë nga trofetë:
  448
  Poshnjari dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  bthaci pëlqen postimin.
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me e mir esht me e editu dhe video, se vtm muziken nuk ben naj ndryshim tmadh. Tpakten shtoj emrin e faqes aty tek video ose logo. A merresh me faqe fb ti?
   
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jom merr ma heret ma ka kap copyright ni faqe qe e kom pas, tash kom fillu me njo tjeter e per qata deshta me dit qe mos me perserit gabimin e njejt.
   
  bthaci pëlqen postimin.
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa.postime tka kap?
   
 8. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,072
  Pikë nga trofetë:
  448
  Edhe videon patjeter.
   
 9. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  2,3 copa.
   
 10. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nqs tka kap vtm 2 je ne rrezik por jo qe te heq acces per monetizim
   
 11. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Moti ma kan hjek.
   

Shpërndaje faqen

Loading...