1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mundem me marr trafik ne Android App ?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Gjer.g, 8 Janar 2017.

 1. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  43
  E kam nplan me publiku 1 loj ne Google Play Store .
  Skom eksperienc me google adsense / adMob , traffic prandaj dashta mju pyt qysh muj me marr ma shum downloads. Loja ka me kon me levele , 2D Platformer dhe perdorusit ka mju dasht koh me kry komplet .
   

Shpërndaje faqen

Loading...