1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje SI mundem me hap ni PayPal edhe me Withdraw pare nga Kosova?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Altiny, 23 Shkurt 2019.

 1. Altiny

  Altiny Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh, e kom hap ni PayPal Account me shtet te caktuar ne Shqiperi, edhe e kom ni kartel Visa Electron te Raiffeisen Bankes. Qysh duna mja bo per me withdraw paret e fituara, nqat kartel? Pasi kom degju qe do jon tu e perdor nkete menyr. FLM.
   
  Faton salihu pëlqen postimin.
 2. Faton salihu

  Faton salihu Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe une kom ndegju qe qashtu pe pranon me visa po mir ish kon naj kush me na kallxu qysh me bo withdraw
   
 3. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh,

  E vendos kartelen, e konfirmon edhe munesh me bo terhekje.
   
  Faton salihu pëlqen postimin.
 4. exploit.al

  exploit.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese e ke verifikuar ne rregull CC, Paypal ne fund te muajit i transferon automatikisht te hollat ne llogari. Nuk e di sigurt se a mundesh te kerkosh terheqjen ne çfardo date.
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,143
  Pëlqimet:
  711
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk mundesh. Ose nëse do te paguash komision.
   
 6. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,099
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  jan rreth 50 tema te hapura ne lidhje me kete problem , me leht e keni sikur ta beni nje search ne forum , sesa te pritni me ju pergjigj dikush..
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...