1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si mundem me gjet ose me kriju ni kalulator me tvsh

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 23 Janar 2014.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje desha te di si mundem me bo ose a ka naj applikacion ndokush si kalkulator psh e shkrun vleren pa tvsh ose vleren me tvsh me ta qit ndamas cmimin psh si nfoto kjo [​IMG]
   
 2. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
  Po mundesh me kriju nje te till, mirpo trash mvaret se me çka deshiron ta krijosh kete ( ne qfar gjuhe programuese ), mirpo mundesh edhe me programin MS Excel me kriju nje te till.

  Pershendetje.
   

Shpërndaje faqen

Loading...