1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund ti rikthej fotot ne iphone

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga james, 16 Gusht 2019.

 1. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje, Kam nje iphone 7 po fotot qe fshi nuk ruhen fare te recently deleted a ka mundsi qe ti rikthej ndryshe ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...