1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund ti nxjerri paret nga Payoneer

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Milottt, 20 Qershor 2019.

 1. Milottt

  Milottt Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje,

  i kam do pare ne payoneer dhe nuk po di si mi nxjerr, a mundet dikush me me ndihmu
   
 2. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Porosit karten e Payoneer dhe i terheq nga çdo bankomat ose lidhe me llogari bankare ne Shqiperi
   
 3. Milottt

  Milottt Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kam provu me marr karten po spo bon. ju lus nese eshte dikush ne kosove, e paguaj dicka vetem ti nxjerri
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Porosit karten le te vie , qa te vyhet pini edhe i nxjerr ne kosove raiifeisen bank 100% mundesh edhe nlb e disa banka tjera
   
 5. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Pershendetje hin shkruj supportit payoneer live e ki t'marten 24 or qel edhe t'ejten prej ores 2 AM me or USA jo me or tonen se 6 or mas neve jon... fol direkt me ta live i thu ma dergoni karten te pyt a deshiron me pagu i thu po edhe tani ajo ti nal vet paret n'payoneer qe i ki e ta dergon kartelen se tash me rregulloren e re nuk pi dergojn kartelat pa fol me ta direkt e me pagu se kan porosit ma heret kartela e si kan perdor per ket arsyje nuk pi dergojn mo kartelat pa fol me ta live n'chat ne qofse se ki t'kjart naj sen e skupton munesh me shkru pm kartela vonon 3 jav deri te vjen vetem duhet ti kesh te dhanat e sakta qe met ardh zarfi n'shpi me post... e sa i perket paret qe i ki n'payoneer mos ki frik nuk te hupin kur tvjen kartela i merr ne gjdo bankomat n'kosov per gjdo terheqje ti merr 5$ ATM

  https://payoneer.custhelp.com/app/Contact_us
   

Shpërndaje faqen

Loading...