1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mund ti lejoj vizitoret te krijojn [email protected]

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga armend zeqiri, 7 Qershor 2020.

 1. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje a e di ndokush ndonje webapp qe lejon vizitoret te krijojn email addresa ne domainin tim.

  Ne server kam te instaluar imaps, pops, smtp dhe webapp client, por vetem une si administrator mund te krijoj email accounte.
  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  nqs perdor cpanel mundesh me perdor cpanel api me kriju email
   

Shpërndaje faqen

Loading...