1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

si mund ti gjej drajverat e kameres >

Tema tek 'Drivera' e hapur nga tosi, 13 Gusht 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  si mund ti gjej drajverat e kameres nuk e di as qfar firme eshte as me driver genius nuk po i gjen . Respekt
   
 2. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  menyra me e mire ta skanosh me <a class="postlink" href="http://www.driveragent.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.driveragent.com</a> dhe pas skanimit te kopjosh Linkun dhe ta postosh ketu, nese dikush ka user te driveragent atehere ndoshta te ben mire dhe ti shkarkon, une kam pasur por me ka skaduar afati
   
 3. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Un ja perfundoj ket pun, vetem hyn ne <a class="postlink" href="http://www.driveragent.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.driveragent.com</a> Scano Pc edhe trego linkun ketu un ti postoj driverat qka te duhen:)
   
 4. mentor10

  mentor10 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  doarti a ben edhe mua sepse nuk po me ben camera
   
 5. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  Po Vetem posto linkun E Scanimit :)
   
 6. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Do te inkuadrohesha ne kete teme nese me lejohet....
  Per te pasur me pak probleme rreth gjetjes se drajverave kompani ekspertesh kan bere Driver Genius i cili eshte i kyqur me shumicen e webfaqeve qe ofrojne shkarkimin e drajverave... Nje skanim i vogel me Driver Genius na njofton per drajvera te cilat kompjuteri ynë nuk i posedon dhe njekohesisht na jep mundesine e shkarkimit te tyre drejperdrej pa patur nevojë ti kerkosh ne internet.

  Keshilla ime eshte ta perdorëni kete software i cili 99% te rasteve funksionon pa u lodhur ti kerkoni me orë te tëra neper sajte te ndryshme.


  Pershendetje
   
 7. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pa keqkuptime , driveragent eshte mënyra me efektive për gjetjen e driverave " SIDOMOS TE KAMERAVE", e kam provuar me disa llloje te kamerave me disa programe si Drivermax,drivergenius, e shume te tjere por ne fund zgjidhjen e kam gjetur ne driveragent. Edhe nje here e perseris, kjo vlen per drivera te kamerave
   
 8. no0fka

  no0fka Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  drivera te kameres mundsh me gjet edhe te <a class="postlink" href="http://www.pro-ks.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.pro-ks.com</a> :)
   
 9. mentor10

  mentor10 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  <a class="postlink" href="http://driveragent.com/0/driveragent_results?hwid=7a24b8fc5b515e16f96a856527a4f057&PHPSESSID=8g1nkuj7jf8vl55tcfqqlesak3" onclick="window.open(this.href);return false;">http://driveragent.com/0/driveragent_re ... cfqqlesak3</a>


  ja linku
   
 10. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  ME ty u kry kontrollo PM.
   
 11. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  Testoje kete njeri:
  <a class="postlink" href="http://www.vimicro.com/english/product/ChipTypedetector.zip" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.vimicro.com/english/product/ ... tector.zip</a>
   
 12. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  ketu po thot me pare duhet per me i shkarku drajverat
   
 13. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Scano Pc me http://www.driveragent.com edhe naj posto linkun ktu un ti dergoj driverat ne PM !
   
 14. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  nuk po muna se po dufka me pas accunt
   
 15. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  1. Provo kete qe e ka postuar antari siper... Ky software ben nje pune te mire...

  2. Mirepo edhe me driveragent mundesh te punosh... Ska nevoj per user vetem per te skanuar... Vetem skano dhe posto linkun e rezultateve te skanimit pastaj do munohem tua gjej driverin qe ju mungon...
   
 16. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  Po ti vetem scano postoje linkun ktu un kam acc ti downloadoj driverat edhe ti uploadi me nje link edhe ti dergoj :)
   
 17. valon11

  valon11 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qe bre linkun


  <a class="postlink" href="http://driveragent.com/0/driveragent_results?hwid=0ee4f35402482bcb0c158a48c4a2f8ff&PHPSESSID=gj18ekv7n3p7e8j9ov31abtue6" onclick="window.open(this.href);return false;">http://driveragent.com/0/driveragent_re ... ov31abtue6</a>
   
 18. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Driverat ne PM i ki :)
   
 19. valon11

  valon11 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  flm shumm une keryta punen me drajverat e kameres ....

  flmm shummmm
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...