1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur si mund te shperndajme me shume videot tona ne youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga florian kadriu, 8 Nëntor 2018.

 1. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje pyetja eshte se si mund ta shperndajme videot tona ne youtube ose ne cilat programe
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by KMN, 8 Nëntor 2018
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  qysh me shpernda nuk te kuptova??
   
 4. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  psh neqoftese ti nje video qe e ke bere e hedh ne youtube pastaj a ka faqe apo dishka tjeter qe shperndahet kjo video
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  Best Answer
  nese je tu menu per me shpernda tjeterkun e shperndan ne fb nese ki naj faqe a kshtu nuk shperndahet kerkun perveq qe e gjen ne youtube
   
 6. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  e kuprova falimderit
   
 7. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kerko ne forum se ka tem per kete qe kerkon
   
 8. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  prsh, kur ngarkohet nje video ne youtube ke mundesi shperndarje duke filluar nga rrjetet sociale tek ato forume, bloge, dhe websajte tjera qe kan per qellim ngarkim videosh, shembull ke vimeo,dailymotion dhe disa tjera qe spo permendi me radh ku ti ke mundesi te ngarkosh video atje dhe te shtosh linket per ti derguar vizitoret ne chanelin tend youtube qe ke apo edhe ne videot qe ti deshiron.
  Pra metod me e mir eshte qe te:

  • Krijohen llogari ne VIDEO SITES per te ngarkuu video te njejta dhe shto linkun ne description box
  • perdor rrjetet sociale per shperndarje
  • krijo bloge ku flet per videot tuaja po ashtu duke shtu/postu linket ne bloget tuaja
  • bashkohu forumeve qe kan permbajtje te njejt te videove qe ke ngarkuar ne youtube dhe aty mund te besh te njejten gje
  • mund te perdoresh edhe softuer te ndryshem qe marrin backlinks si Xrumer dhe shume tjera ku kto softuer kryejn pune te madhe duke shtu linkun e videos apo chanelit apo websajteve neper forume dhe bloge automatik pasi qe ti ke kriju nje kampanj.
  shpresoj qe kjo te ndihmoj juve.

  Flm.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...