1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur si mund te shperndajme me shume videot tona ne youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga florian kadriu, 8 Nëntor 2018.

 1. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje pyetja eshte se si mund ta shperndajme videot tona ne youtube ose ne cilat programe
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by KMN, 8 Nëntor 2018
 3. KMN

  KMN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  qysh me shpernda nuk te kuptova??
   
 4. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  psh neqoftese ti nje video qe e ke bere e hedh ne youtube pastaj a ka faqe apo dishka tjeter qe shperndahet kjo video
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Best Answer
  nese je tu menu per me shpernda tjeterkun e shperndan ne fb nese ki naj faqe a kshtu nuk shperndahet kerkun perveq qe e gjen ne youtube
   
 6. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  e kuprova falimderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...