1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund te pingoj disa ip njekohesisht

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Lodvald, 5 Janar 2018.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,141
  Pëlqimet:
  610
  Pikë nga trofetë:
  258
  Dua qe ti laj ping ne backgraund edhe ne momentin qe nje ip del nga funksioni te me tregoje ose me mire te me dergoje email filan ip eshte fikur. A ka program te gatshem?
   
 2. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...