1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund te nxjerr ne shitje nje domain?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga beyourself, 20 Shtator 2022.

Tags:
 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
  Si mund te nxjerr ne shitje nje domain?
   
 2. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  587
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  73
  Godaddy e di qe e ka munsin aty me e shfaq ne shitje e per tjera kompani se di
   
  beyourself pëlqen postimin.
 3. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ouu se nga godaddy e kam domain. Rrofsh vlla
   
 4. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  587
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  590
  Pëlqimet:
  233
  Pikë nga trofetë:
  73
  Domain munesh me shit ne:

  Flippa.com
  Godaddy Auctions
  Sedo.com
  Dan.com

  Ne Flippa edhe ne Goddady Auctions e ki mundesin me shit domain ne ankand qe munesh me shit ma shpejt, ndersa ne sedo edhe ne dan munesh me parku domain edhe me prit oferta nese dikujt i pelqen domain yt te dergon oferte edhe e shet. Secili prej ktyre websiteve ka (fee) tarifa ne rast se e shet shembull ne godaddy auctions nese shitet domain me qmim 500$ ti nal 100$ ty te vin vetem 400. Pra ne secilen website qe shet domains e kan perqindjen e vet qe e nalin.
   
  beyourself pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...