1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mund te marrim koeficentat nga BET365 ne webin tone .

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Flori.007, 21 Gusht 2022.

 1. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje grupi .
  Doja te pyesja si mund te marrim koeficantat nga bet 365 per ne webfaqeb tone ne menyre automatike . A din kush si veprohet ?
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  73
  Bet 365 ofron 1 api we lidhet me website tend dhe I perditeson koeficentet ne menyre automatike
   
 3. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  473
  Pikë nga trofetë:
  123
  --
  Ka api me pagese plot.
   
  Last edited: 22 Gusht 2022
 4. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush me jep njy sygjerim per nj api . Edhe nese e keni mundsi me m thon sa shkon si cmim ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...