1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

si mund te marr

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga sp0X., 18 Janar 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  si mund te marr Tiket Premium ne OFM(online menaxher futbolli) amo pa para se shumica e shqiptareve ne ofm kan marr Tiket Premium pa para
   
 2. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ndoshta me mire do ishte po ti pyesje ata qe e kane si e kane marre tiketen pa para? Me trego si ta dijme ne? lol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 3. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  nqse din ty me trego mos bon poste pldh:S:S
   
 4. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  heheh me trego edhe mua se kam nje wllaqko luan shum OFM
   
 5. Sundley

  Sundley Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Te te them te drejten kam luajtur shume OFM perpara dhe kam fituar cdo titull te mundeshem me nje user por prapse prap nuk me kan dhene ndonje Premium account.
  Nuk e besoj se dikush mund ta kishte ate pa para por gjithsesi ne ditet e sotme gjithqka po ndodh dhe ndoshta te ndihmon ndokush.
   
 6. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Dikush merr season Ticket shum dit ajo eshte falas por spo di si te marr dhe mandej po i shndrrojn ne premium Ticket
   
 7. pdown9

  pdown9 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  thirri ne telefon , hah menyra ma e mire , ose perdor ndonje CC te huaj .
  :( ata qenkan te menqur , mesiguri shqiptar jane ? :roll:
   
 8. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  menyra ma e mir me pagu me paypal.
  un vllaut tem i pata ble 3 tiketa premium me paypal
   
 9. newc0de.

  newc0de. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kontaktom: [email protected] te kallzoj

  P.S/ une i kam 7 Season Tiketa dhe 9 Premium season Tiketa
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...