1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mund te lidhim dy tv me nje list ip te bleme

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga AldiP, 8 Janar 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,
  Nji kusheri ka blere nje playlist per ip tv dhe si mund ta vendos dhe un ne tv time pa pagese ka ndonje menyre
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  iptv e blera jane 1 connection smund te shikoni te dy me nje playliste, vetem nese e ka blere me shume conenctions, gje qe rralle ndodh. Prandaj ske naj menyre pervec se me ble dhe ti
   
 3. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po nqs do vej po te njejte mac address dhe tv tjeter ose smartbox mund te funksionoj
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  jo sben, e vetmja menyre eshte kur kushoja yt e ka tv te fikur, dhe ti mund te shofesh, por jo te dy ne te njejten kohe
   
 5. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  edhe vpn e kan ndryshu prap ngecin diku te 7 sekonda
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Iptv publike sbejn. Nese ke pak te ardhura me mire bleje
   
 8. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese e ke play listen ne m3u mundesh ti lidhesh edhe te tjera paisje si tv android box telefona etj. ... Me disa menyra app smart iptv , prefect iptv, ssiptv , iptvpro
  Vetem per smart iptv te duhet mac adresen me licensu per qate paisje dhe te duhet me ba pagesen online 5.49euro me sa e di
   
 9. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  lexoje pyetjen shoku, thot listen e kushos, eshte njesoj si te thuash ma jep karten e digitalb te shof edhe une edhe ti :) .
   
 10. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  I nderuar un shum mire e lexova ai thot qe dikush i aferm i tina ka bler nje iptv list ne ndonje server dhe kerkon se a mundet qe prej qasaj pako te shikoj edhe ai
   
 11. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kerkesa jote eshte dicka jasht rregullave, duhet te kesh kujdes heren tjeter me keso kerkesa.
  Sa per informacion shiqo se ki programe qe i kan disa kanale shqip si psh albbox etj.
  Tema mbyllet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...