1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund te krijoj ne faqe lloto qe te ngjaj me bet365?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga adriano20, 19 Nëntor 2020.

 1. adriano20

  adriano20 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  dua te krijoj nje faqe te re bastesh live dhe jo live si bet365 per te mbajtur bastet 100% vete sic eshte hapur dhe royaleclub al por nuk di asgje nga kjo fushe
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  337
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Do te luash online?
   
 3. besard_th

  besard_th Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush me ndihmon se si te hap bet365 .com ne shqiperi pershkak se kam 1 account dhe dua te luaje. Ka naj menyre se si ta hap websiten?
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  337
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Besoj me VPN duhet te funksionoje
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  337
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Une mund te te hap account te luash, thjesht duhet te kontaktojme punen e pageses si do e bejme.
   
 7. sardd

  sardd Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  po smundem ta perdor nga shqiperia bet365? me ndihmoni dot ta hap bet365 ne shqiperi nga pc?
   
 8. Rejnis

  Rejnis Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Thjesht ndrysho dns e pc vendos dns e google dhe e hap cdo faqe te bllokuar

   
  Universal dhe sardd pëlqejnë postimin.
 9. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo video besoj duhet te te ndihmoje te hapesh shume faqe. Gjithashtu nqs di mund te perdoresh VPN te lira, ia vlen, vetem mos perdoe VPN nga USA sepse Bet365 nuk te pranon, duhet te jetosh ne New Jersey te te pranoje.
   

Shpërndaje faqen

Loading...