1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund te investohen 30,000 Euro (Diskutim)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Donald Tasha, 24 Janar 2016.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,250
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Vlla mem ngu mu ja bon sikur do mobil shopa qe i njoh un
  Blejn metoda per carding me emer te huaj folin me posten qe me jau sjell produktet qe i blejn online por nuk rrezikojn me emer te vet pra
  Edhe dogana nuk i nal ata telefona qe i blejn se i marrin si gift pra edhe i lshon iphonat p.sh 50$ ma lir dhe i shet ka 10 telefona ndit shlir
  Se keshtu e njo njonin qe e perdor ket metod per me ble gjethqka rreth telefonav online por jo me pare tveta por me metoda se spo e zgjati se edhe i thej rregullat edhe mvin npm qka eshte ajo metod etj etj
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te duhet konsulence profesionale, nga njerez te nje fushe te caktuar, mendimi im!
   

Shpërndaje faqen

Loading...