1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mund te fitosh leke nga instagrami apo facebook?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Armi, 12 Shtator 2017.

 1. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  e di q ka shum tema si te fitosh leke online dhe ne njeren thuhej fito nga instagrami ama cfare duhet bere?
   
 2. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  O shoku i ke 100 tema t hapta qysh fitohet prej Fb insta , Kerkoj lexoj hulumto youtube jo shqip po English vet kompanit kan video qe tregojn si me apliku qka tduhet e krejt
   
 3. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kerkova Po nuk gjeta gje dhe pyeta ktu..deri tani kam pa vetem adsense ktu..pastaj seksioni pyet Esht per te pyetur..ku e sqarojn vet kompanit..
   

Shpërndaje faqen

Loading...