1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund te fitojm para online ne

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga beyourself, 22 Shtator 2022.

Tags:
 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ooo wtf
   
 2. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eh wtf, ca me bo. Edhe e dija qe ishte skem piramid, un vazhdoja. Mend per her tjeter.
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,007
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  153
  Kjo Zmedia cfar eshte..
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  973
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  your name festim or Shpetim ?
   
  beyourself pëlqen postimin.
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  Skem piramidale, me pak fjal scam
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,007
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  153
  flm i nderuar
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...