1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund te fitojm para online ne

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga beyourself, 22 Shtator 2022.

Tags:
 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si mund te fitojm para online ne Shqiperi?
  Ka ndonjeri ndonje ide se si mund te nxjerrim te ardhura shtese online. Pasi jemi dhe ne shkolle.
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,311
  Pëlqimet:
  1,007
  Pikë nga trofetë:
  193
  1. Hap nje faqe ne Facebook [instant]
  2. Hap nje faqe fake news host + domain = monetizoje ne fb.
  3. Bej sponsor faqes së facebook për një temë që i nxit Shqiptaret = Nacionalizmi
  4. Bëj fansa
  5. Fake news + Poste ne fb = 2-3k ne muaj

  Të pakten kshtu jan duke fituar lek 90% e Shqiptarve , edhe pse nuk deshta me e postu kete por po e postoj.
  Happy $ but degraded society
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,031
  Pëlqimet:
  335
  Pikë nga trofetë:
  113
  beju tiktokist
   
 4. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ahahahhahaha kshu sic kan ardh kohet vetem keto bojn lek ketu tek ne. Po ka nje gje se duhet me dal me bo si budalla hahaha
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,007
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  153
  Nese ke ndonje fan page qe ke fansa, ose grube fb hap nje website dhe monetizoje me ndonje nga platformat qe kan me pak kushte p.sh mgid, adskeeper, adsterra dhe ndaj lidhjet dhe fiton dicka patjetr, por nese don dicka me serioz adsense apo instant article por dyat jan be shum problem per aprovim, per te fitu para ka shum metoda mvaret ti ku e gjen veten,
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  160
  Pikë nga trofetë:
  73
  1ngaetodat me te lehta per fillestaret do te sygjeroja cpa marketing sidomos nese di edhe anglisht pasi nuk kerkon sesben investim fillestar
   
 7. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  973
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  a osht tu pranu instanti a ?
   
 8. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Disa po thojne qe jo
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  a e cove ate faqen e insta 100k apo jo po vjen fundi vitit dhe pak do
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 10. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,031
  Pëlqimet:
  335
  Pikë nga trofetë:
  113
  ka qene i zene te hap faqen e booking albania sa ta maroje shife instan
   
 11. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  aa esht duke e ber ?
   
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,031
  Pëlqimet:
  335
  Pikë nga trofetë:
  113
  dhe pak ka besoj
   
 13. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  :p Fatkeqsisht, objektivi eshte ne drejtim te paditur. Kemi perfundu kamarier vllai, pasi rash pre e nje skeme piramidale e quajtur Z Media. Nuk e di nese keni degjuar per te.
   
 14. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  si re preh mo, a i fute lek? si mund ta gjejm iher ta shof
   
 15. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Gjithsesi 99.9K esh
  Nuk e di si mund ta gjesh, por ishte te investoje nje x shume per te blere pershembull. Vip 1 qe kushtonte 200$ , Vip 2 qe kushtonte 500$ edhe kshtu me rradh.
  Me vip 1 fitoje 200$ cdo muaj per 11 muaj rresht. Dhe cdo dite kishe nje numer detyrash, domethen per cdo vip kishe nje 'X' detyrash. Kishte te bente me Like ne youtube/facebook/tiktok. Gjasme kjo ishte kompani gjermane e licensuar.
  Thuhet qe krijuesi eshte Kosovar. Por nuk di me teper se cfare eshte bere.
   
 16. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  po mir e burr po paska qen bazike as f"ck, qe sa shef vip 1 vip 2, tier 1, tier 2, investo 100euro lek i sigurt normat per esht scam :sleepy:...dhe sa lek i dhe ktyre ti si perfundim?
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 17. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Ta kan fut indiant o shok. Po kshu e kan tfutmen indiant duket si patriot hahaha.
   
 18. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Ktu e keni Zmedian:
  Code:
  https://www.zmediaworld.com/investment-plan.php
  Degjoni influencerat e tiktok-ut qe e hajn vet e jua shperndajne dhe juve qe tken dhe shoke kur ngelin thate ne fund. :)

  Investoni ne profesion o njerez, mos e harxhoni vullnetin me kto budalliqe ose me lemoshe qe japin se sjan asgje nkrahasim me ate cka ju sjell profesioni.
   
  Last edited by a moderator: 26 Shtator 2022
  KMN, p3n7357, emimer dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 19. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per mendimin tim duhet te dali dikush te bej nje video per kto programet si funksjonojn qe jan humbje kohe se njerezit rrehen shum kollaj sedi si iu besoj .fito 50$,100$ se kuptoj si mund te fitosh aq para duke flejt gjum.
  Me vjen shum keq kur hap komentet e videove ne tik tok qe ka shum e shum te interesuar.
   
  beyourself pëlqen postimin.
 20. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Total total diku 2.5 Milion
   

Shpërndaje faqen

Loading...