1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Si mund te fitoj para

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga LirimPhotography, 4 Gusht 2020.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje a mund te me tregoj dikush ndonje menyr qe fiton para 100$ deri 300 $ nmuj naj lloj mnyre qe funksionon 100%..
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ndertimtari sigurt 300 i nxjerr si puntor i thjesht
   
  wolf_mc12 dhe perrex pëlqejnë postimin.
 3. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kroaci jetoj 1mij e kom hala podu
   
  perrex pëlqen postimin.
 4. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Meqe merresh me photoshop, futu ne fiverr dhe puno si tjeret.
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  po thu qe me fiverr me punu me fotoshop mundesh me nxirr si a mundem te di ?
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
   
 7. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  varet cfar di te besh ti , nqs je fillestar,meso html /css/js per nja 2 muaj praktiko 3 muaj dhe ne fund te muajit te 5 do te kesh 300 usd ose me shume ne llogarin tende xp
   
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  E nga paguhesh ti me keto qe po thu 5 muaj 300 usd ?
   
 9. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  ehh po qeve i aft te kerkoin vet dmth ta kan nevojen jo tua kesh
   
 10. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Hin n'youtube kerko 1 channel qe shtin video gjdo dit qe ka video shum hape ni fanpage facebook edhe qati channel n'youtube downlodo videot shtini nqat fanpage qe ki hap upload.. Kerko tani groupe n'fb me emer qati channel qe ki hap fanpage videon qe e ki bo upload n'fanpage qe ki hap merre copy linkun edhe boje share... n'ket menyr e rrit fanpagen qe ki hap kur ti bon qajo fanpage 10K followers munesh mem shkru me te ndihmu me lidh edhe kur te lidh me Ad breks fillon me fitu pare $ gjdo muj...
   
  reflect1 dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,815
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  83
  A nuk te kap copyright ne FB nese merr videot nga YT channel te famshem.
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,058
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shume fort e paske msu , me pun me muj edhe n fund t kap copyright edhe e han kepen e shkupit , shoki jem duhesh me punu diqka qka o e jotja qe e din me bo nese mirresh me fotografi e din me bo mire ski nevoj as kroaci as slloveni se n ks ni photoshoting paguhet 100 euro , nese je i mire , po nese nuk e njef ket sport provo mso nej gjuhe programuse , ose nej program 3d ,ather ki me punu bile si freelancer e nxjerr qat shume qe po thu . suksese
   
 13. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  E kam menduar dhe une kte metode po se di per copyright a mund te kete probleme?
   
 14. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Mos fol diqka qe se ki provu edhe se ki perjetu un kurr nuk nisna me fol diqka qe se provoj vet edhe se perjetoj vet... Kur kom koh ta qoj deshmi paid shumat npm...

  N'varet kerko diqka qe aj channel n'youtube nuk i shtin videot n'fanpage asniher stkap po shfrytzoje ti maximum per 3 muj kapi 100k $ edhe me ta mshel e hap tjetren...
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 15. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,058
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Okej ishalla vllaqko pi pres pra n pm,
  e per 100k per 3 muj mos o shume a nashta o shume
   
 16. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ai po thot nje shembull nuk esht e then te besh 100k
   
 17. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hajgare po boni 100k mu kon ashtu krejt mirremi me Ad breaks po pse spe kallxoni realitetin kur fitoni shuma shume te vogla.
   
  getrich pëlqen postimin.
 18. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  https://ibb.co/Vt7wM9H

  Skam deshir shuma te postoj por nga nje her te detyrojn njerzit... ndaq besoni ndaq jo un pos me Ad Breaks punoj... Kaloni mir e punoni e vertetoni vet se krejt n'varet prej faqes qfar fansa ki qfar aktiviteti ki...
   
 19. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qesi screna t laj dit e nat shoku , po nejse
   
 20. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  ani loqk laju me qisi scren ti
   

Shpërndaje faqen

Loading...