1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mund te fitoj para on line (arbitrage method)

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga klodi002, 26 Qershor 2019.

 1. Qimthi

  Qimthi Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Klod, te falenderojme per infot qe ndan me ne. Brenda mundesive nese do mundesh te besh noi video un do te ta dija per nder :)

  ps: te takon 1 red bull(italian) :p
   
 2. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  :) faleminderit per Red Bull

  Ja te shof mos gjej kohe kete jave Po nuk eshte se ka shume nevoje per video,
   
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Jasht temes se si te bejm para


  Ke provu ndonji nga kto dofollow paketat ke naj sugjerim cilen me ble se personalisht nuk i kam provu naj her?
   
  Last edited: 26 Gusht 2019
 4. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po kam provuar, ka goxha te mira, shifi vete kur te kesh kohe. Mund ti kerkosh dhe sample report perpara se te besh blerje.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 5. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje , per me fillu shitjen a duhet me u regjistru si seller "become seller" apo Join.
   
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  ne seoclerk regjistrohesh normal, a ne fiverr regjistrohesh si seller.
   
  D3LL4 pëlqen postimin.
 7. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  @klodi002 ne fiverr a duhet me qit emrin personal edhe username edhe foton e profilit a bon edhe tjera me qit jo legale sepse spom doket e arsyeshme me qit foton legale.
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qysh e di une logo nuk pranon fiverri, e me "foto legale" nese po menon foto personale atehere shumica e sellerave per mu bo ma t'besushem e qesin foton e vet.
  [​IMG]
   
  Last edited: 30 Gusht 2019
  D3LL4 pëlqen postimin.
 9. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Facebook page kush ka me shit pm
   
 10. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kur regjistrohesh i ke te dyja, jane dhe ca te dhena e duhen plotesuar per tu bere seller.
   
 11. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  mund te vendosesh dhe foto tjeter por me foto personale je me i besueshem. dhe me vendos foto legale, nuk besoj se ka ndonje problem :)
   
 12. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  tek te dyja pasi regjistrohesh e ke opsionin dhe si seller dhe si buyer
   
 13. Rubim

  Rubim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nuk po di si duhet duhet postuar prej seoclerks ne fiverr :(! Ngase ne momentin e postimit te del linku i seoclerks
  Po ashtu a mund dikush me e tregu ku postohet vendin se nuk po di
   
 14. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Duhet te hapesh account edhe ne Fiverr edhe ne seoclerk. produkin,sherbimin pasi e gjen ne Seoclerk e poston ne fiverr por jo vetem link por e merr mekanikisht te gjitha te dhenat.
   
 15. Rubim

  Rubim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A muj me e dit pse nuk me pranon seoclerk masi i plotsoj te dhanunat
   
 16. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me shkruaj ne Fiverr ta tregoj se mbase ke ndonje gje qe nuk ke plotesur.

  fiverr.com/users/klodiansh
   

Shpërndaje faqen

Loading...