1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si mund te fitoj para nga instagrami

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga mec mirdite, 13 Nëntor 2017.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  https://www.grapevinelogic.com/creator/
  Aplikova per 2 kampanja , kusht osht 10k subscribers n`youtube edhe 5k followes n`insta . aplikon me kanalin/accountin edhe pret deri t`aprovohesh , manej e zgjedh njanen prej kampanjave te kompanive qe reklamojne , ata ti dergojne produktet n`shpi edhe me ato produkte ti ki me bo cka t`kerkohet me bo (video ose foto - ofrojne tutoriale me video edhe t`tregojne sakte cka kerkojne prej teje ) .
  Tjerat platforma - testing !
  Shnet e suksese !
   
  chuppacabra pëlqen postimin.
 2. fatjoncano

  fatjoncano Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Duhet patjeter te jesh +10k dhe bussines e kam nga eksperienca ska lidhje profil i verifikuar
   
  emimer pëlqen postimin.
 3. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  269
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  thash se e lexova ne instagram,perndryshe nuk e kom provu me insta +10k amo sigurisht duhet me funksionu:)
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sonte kysmet e qes ni postim ose e shkruj ktu cka duhet krejt (prej pervojes )
   
 5. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  https://shoutcart.com/accounts
  https://www.revfluence.com
  https://www.ifluenz.com/
  https://www.grapevinelogic.com/
  https://www.openinfluence.com/
  Indahash - aplikacion per ios edhe android e shkarkon dhe regjistrohesh

  Qeto jane platformat ne te cilat mundeni me gjete kampanja/produkte/kompani qe reklamojne .
  Funksionojne thjeshte - numri i followersave mundet me qene 300 te disa e disa pragun e kane 10k followers
  cka kam mujt me vrejt osht qe shumica e kompanive qe reklamojne jane kompani makeupi ,fashion , food , edhe rralle accesories
  nese keni instagram qe ju pershtatet kerkesave te ketyre kompanive (niche e instas ) jeni bashkepunetor potencial ,nese jo te refuzojne.
  Pagesat ma t`mdhaja rrjedhimisht fitimet ma t`mdhaja i keni prej makeup .
  mu per veti Grapevine mu ka dok si ma serioze edhe , pragun e ka 5k follows edhe kontakton direkt me kompanine qe reklamon nepermjet saj edhe
  nese e bind kompanine atehere i shfaq reklamat ,gjithashtu nuk kish shume lidhje nese followersat jane prej kosoves - me rendesi niche.
  Tjerat platforma nuk m`kan qit mundesi per me reklamu (insta jem ka shumice kosovar/shqiptar ) ,provojeni ju nese keni insta me t`huj .
  Mnyra e reklamimit osht qysh e kam shkrujt ma nalt : e zgjedh kampanjen , tek pershkrimi e gjen cka kompania kerkon prej teje me bo - mundet me qene me postu vec foto me produkte t`saj me disa hashtag edhe tags , ose me bo video tanen ku ti e reklamon produktin e tyne -me hashtag edhe tags .
  Deri qitu kam shku une , nese ju shkoni ma tutje komentoni qetu !

  Shnet e krejt t`mirat !
   
  Klaudioo, chuppacabra, mec mirdite dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 6. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  @NANO meqense e paske perdor si platforme, sa mund te paguajne per nje postim 24 h me nje insta 34k, top usa.
   
 7. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  Instaloje qat aplikacionin Indahash , edhe ai cdo insta llogari ose fb page ose profil privat qe e ki ta perllogarite me ni cmim
  ose regjistroje ne shoutcard.com edhe ai ta llogarite cdo postim sa paguhesh per 2 ore , 8 ore , 8 ore + bio link , 24 ore , 24 + bio link tu u bazu n`numer t`followers, demografi edhe insights t`postimeve .
   
 8. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 10. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
 11. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Kthy* online.
   
 12. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Cila ?
   
 13. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ti hape shoutcard ndersa faqja ishte shoutcart , antari me lart e ka shkruajtur gabim :p
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 15. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  A je tu punu me ndonjanen , ose a jeni dikush tu punu me ndonjanen ?
   
 16. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  Djem kam nji pyetje
  Si duhet ta verifikoj Instagramin qe te me behet Badge Blujt ?
   
 17. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  DarKr0x pëlqen postimin.
 18. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam krijuar nje instagram me modele,,tani kam 3k followers po me shum i kam nga india..u regjitstrova ne https://shoutcart.com/ po nuk kuptoj asgje se jam fillestar..mundesh te me ndihmosh se si ta lidh instagramin me ndonje kompani ne menyr te thjesht ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...