1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si mund te fitoj para nga instagrami

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga mec mirdite, 13 Nëntor 2017.

 1. mec mirdite

  mec mirdite Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Prsh kam nje faqe me 2000 followersa a mundem me fitu para edhe si ?
   
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po. Hap nje webfaqe edhe shperndan linkat permes instastory ose edhe bio.
   
 3. INFluencear

  INFluencear Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nese e ki shum tmadha munesh edhe me jau ba share postimeve t tjerve per pare
   
 4. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me 2000 followers s'besoj qe mundesh me bo najsen
  Po nese ki 10K + bon shout-out, reklamon najsen per dikan, ose i shet produktet e tua ( mundesh mu lidh me naj kompani a najsen varet.. )
   
 5. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ore po ka na nji menyre si me i bo Instastory me links

  kush me ndihmon
   
 6. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  kur dalin instastory-t me ni opcion per me "swipe up" ku te dergon te linku i webfaqes
   
 7. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  po m`duket kur followers jane prej premium shteteve e n`Kosove nuk bon
  (permiresom nese e kam gabim se me t`ndihme e kam )
   
  LorentK pëlqen postimin.
 8. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo tash per tash vec llogarit e verifikume mujt me shfrytzu ket opcion,nuk ka lidhje prej followersave
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  JetaOshQef nuk eshte e verifikuar dhe i ben keto lloj story.
   
 10. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  n'instagram e lexova
  [​IMG]
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Instagramin e kthen n'bussines edhe tani tbon neper story me qit linkun
   
 12. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  e kom provu po nuk funksionon,
   
 13. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me sa di un duhet te kesh mbi 10k follow
   
  immortal.boy dhe fatjoncano pëlqejnë postimin.
 14. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  munet me kon edhe kjo,insta e prive edhe e JOQ qe e permeni antari nuk jon t'verifikume amo kan shum followersa
   
  emimer dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 15. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  21k instagram e kom full usa bussines e kom neper story kur qes foto swip up mbon me qit link
   
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ka klikime te mira nga story ?
   
 17. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po pra,i ki 21k nashta edhe me 10k bon
   
 18. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mundesh prej 300 e perpjete followersa , kam gjete platforma qe mundesh me fitu per insta , amo nuk po ka reklamues qe kan interes me reklamu n`Kosove (ose une nuk po gjej ) reklamimi n`insta me qekaq sa kom pa osht me hashtags (njana prej platformave kerkon qe me i pas permbi 10k followes , me disa platforma qka i kam gjete mundesh me i lidh krejt rrjetet sociale edhe n`krejt funksionon me etiketa edhe hashtags .
  Kam info t`limitume edhe jam tu testu , nese kam sukses kam me e nda me juve !
  Promisse !
   
  chuppacabra, emimer, RexhepS dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 19. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Po normal ka klikime shum
   
 20. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Munesh me provu me cpa,e vendos linkun e ofertes n bio edhe e pagun 1 bot per instagram qe bon follow,likes etj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...