1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si Mund te blejm Bitcoin Nga Shqiperia

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Amar1995, 26 Maj 2021.

 1. Amar1995

  Amar1995 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje Si mund te blejm Bitcoin apo monedha te tjera nga shqiperia sepse kam provuar dhe karten e bankes nuk e pranojn
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  713
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kliko KETU per te mesuar se si te blesh kriptovaluta
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 3. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Last edited by a moderator: 15 Qershor 2021

Shpërndaje faqen

Loading...