1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Si mund te blej ne ebay nga Kosova?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Beautifulgirl, 6 Prill 2021.

 1. Beautifulgirl

  Beautifulgirl Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Eshte hera ime e pare qe dua te blej diqka permes ebay, por Kosova nuk figuron si shtet ne ebay. Ka dikush eksperienc qe ka bler ne ebay dhe ju lutem me tregoni se si duhet te behet blerja ne ebay nga Kosova
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  Emri
  Mbiemri
  Adresa ku jeton ne Kosove
  City Qyteti ku jeton
  State e bon Kosovo
  ZIP CODE e qytetit ku jeton
  Edhe country ose shtetin e bon Albania.
   
 3. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Aty kue zgjedh country munesh me lan Albania,Monaco,Slovenia ska problem, produkti tvjen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...