1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund te beje dicka me mire per faqen time.. ?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga enneaa, 18 Shkurt 2017.

1. enneaa

enneaa Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    167
    Pikë nga trofetë:
    53
    Pershendetje...
    Kam 6 muaj qe merrem me Blogging dhe SEO ... Kam faqe e cila merret me modded apk ..
    dhe marre rreth 600-1200 pageviews cdo dite vetem nga Google, pra traffik organic...
    a mund te quhen kaq pageviews te mjaftueshme per nje dite? dhe per info ... un nuk bej shperndarje te posteve ne rrjetet sociale... thjesht bej postimin ne blogger .. me disa keywords te mire... dhe kaq ..
    Google Adsense nuk me pranon ... prandaj punoj me shkurtim linkesh nga shorte.st ... gjithashtu apk qe modifikoj i uploadoj ne dropapk.com ... e cila paguan mire.. por edhe pse postoj pothuasje cdo dite .. perseri numri i pageviews qe marr ngelet po i njejti cdo dite... Mund te me jepni ndonje sugjerim se si te rris numrin e klikimeve ne faqe ? per kete lloj faqe me kete niche, sigurisht ... Me SEO qe punoj .. deri kaq arrijn shikimet .. ndonje menyre tjt ka ?
    website: Mod And Pro Apk
    P.S: Cfr mendimi keni per template qe perdor ?
    Ju faleminderit paraprakisht !! :);)

2. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,209
    Pëlqimet:
    621
    Pikë nga trofetë:
    258
    bej video ne youtube per apk per shembull fito edhe nga youtube edhe i ben rreklam blogut. bej postime me forume tu huja per apk tuja edhe fut linkune blogut...

3. enneaa

enneaa Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    167
    Pikë nga trofetë:
    53
    e kam provuar youtube... dhe ma mbyllen accountin brenda 7 diteve... :( ... tn hedh vetem video tjera...jo per faqen .. edhe neper forume kam postuar .. por perseri pa fat .. :( .. vetem cfr vjen nga keywords... backlinks kam pak fare..

4. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,453
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Po perse nuk merresh me nje niche qe te pranon adsense ? Po te kesh trafik si ky zere 4% e njerezve klikojne i bie 24-48 click ne dite dhe me nje cpc 0.2 psh mund te marresh 5-10E dita.

5. enneaa

enneaa Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    167
    Pikë nga trofetë:
    53
    1000 view ne dite .. Jane shume ? Apo jane pak ? Per adsense...

Sent from my VOYAGER2_DG310 using Tapatalk

6. enneaa

enneaa Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    167
    Pikë nga trofetë:
    53
    Cfare niche me sugjeron ? Por qe te kete te beje me downloads . pra me aplikacione si per windows si per android ..

7. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,453
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Sinqerisht skam punuar asnjehere me niche apo keywords specifike... por meqe ke arritur ketu mendova se di te besh keyword research dhe ta gjesh nje niche te mire...

8. enneaa

enneaa Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    167
    Pikë nga trofetë:
    53
    Di te bej keyword research... Po kujtova se je marr me kto .. Prandaj dhe kerkova sugjerim nga ty.. .. Gjithsesi.. Do kerkoj njehere..

Shpërndaje faqen

Loading...