1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Si mund te aktivizoj ads ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 11 Maj 2020.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje.
  A mund te me ndihmoj dikush se si aktivizohet ads ne fb sepse mu ka ber disable
  Me shfaqet si ne foto https://imgur.com/NpJn3Un
  Falmeinderit
   
 2. Best Answer:
  Post #11 by Mr.Gh0$T, 12 Maj 2020
 3. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam përshtypjen se në business.facebook krijon më shumë se një AD ACCOUNT, unë përvete kam 3 AD ACCOUNT me 3 karta të ndryshme. Por, problemi qëndron në llogarinë tënde, që dmth a ke shkelje apo kufizime në llogari si person.
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te them te drejten mendoj se llogaria me eshte bllokuar dikur ne vitin 2014 mbase mendoj se me eshte shenuar dicka si shkelje, por a ka ndonje menyre qe te me hiqet kufizimi.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  Un kur kisha probleme per tber sponsorizime kontaktova me supportin i trg arsyen do me then e genjeva dhe mu zhbllokua 3 her mka ndodh kjo gje dhe tn mu bllokua prp se perdora prp kart krediti fallco do me then me metod , dhe nderkoh qe e kisha sponsorizimin enabled e kisha dhe adsn-sponsorizimin
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 6. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  28
  Se di të them drejtën se si është puna e kufizimeve, dhe askush nuk ka diçka të qartë si funksionojnë kufizimet në FB, sepse për të njëjtin problem në forume lexon zgjidhje dhe histori nga më të ndryshmet.
   
  Aureli AK dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 7. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mund te me tregos se ku kontaktove me suportin sepse shum e ngaterruar duket.
   
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  hyr tk faqja jote dhe kliko Boost Unavailable
   
 9. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shiko si ma nxjerr dhe se di ku te dergoj ankesen psh. https://imgur.com/1UkC7rk
   
 10. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  kliko meso me shume
   
 11. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
 12. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Aureli AK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...