1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Si mund ta zjedh kete problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Iamegiqosja, 16 Prill 2018.

 1. Iamegiqosja

  Iamegiqosja Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje laptopi im kur ndizet jep pak programe me pas kur i bej ristart i nxjerr te gjith programet cfar mund te ket ? Edhe si ta rregulloj
  Faleminderit nqs pergjigjeni
   
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  qka dmth sipas teje jep pak programe shpjegoje pak?
   
 3. Iamegiqosja

  Iamegiqosja Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Psh : un ne begraund te laptopit km veten nfoto. Edhe e ndez laptopin begraundi me del i zi 1 edhe ne begraund me dilnin supozohet zakonisht 20 aplikacjone ? Tashme as 7 aplikacjone nuk me dalin cfar mund te ket edhe si mund ta regulloj
  E THEKSOJ KUR I BEJ RESTART ME KTHEHET NE NORMALITET LAPTOPI
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  per kete problem eshte Pc Cleaner e kam perdorur ehte shume efektiv,mund ta gjesh ne fund te kesaj faqe
  Code:
  https://www.avira.com/en/downloads
   

Shpërndaje faqen

Loading...