1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mund ta Shkarkoj itshqip.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Kosova00, 8 Prill 2019.

 1. Kosova00

  Kosova00 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me falni si mund ta intstaloj ne telefon itshqip qe mos te hyj gjithnje nga google.
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Mundesh ta hapesh permes aplikacionit Tapatalk.
   
 3. Kosova00

  Kosova00 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Anëtar
  A kishe mujt mem ndihmj ne facebook. Une e kam bo nje koment ne nje faqe tjeter dhe dashta me ba like ma shum se te tjeret ne komentin tim. Si mundem me arrit.
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  1Thuju shokve ta bojn like
  2 qel fanpage edhe bone like komentin si faqe :p
   
 5. Kosova00

  Kosova00 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me duhen shum likee:oops:
  Mendova se mund tne ndihnosh ndoshta me Like false. .:D
   
  @science pëlqen postimin.
 6. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  58
  Do ta krijoj nje apps per android falas per te gjith antaret e forumit!
   
  Universal dhe @science pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...