1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si mund ta rregulloj PAYOUT ADBREAK?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga emimer, 8 Shtator 2019.

 1. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,366
  Pëlqimet:
  389
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ate mund ta bëjë admini kryesor, jo ti.
   
 3. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ska admin tjt aty jam vtm un. Owner vtm un
   

Shpërndaje faqen

Loading...