1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Si mund ta krijoje kete ide?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga beyourself, 21 Korrik 2022.

 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje si jeni!
  Po mendoja te krijoja nje si pune affiliate marketing a se si quhet ajo qe fiton per cdo person qe fton te regjistrohet ne X platform ose faqe.
  Tani un kam nje faqe ne instagram dhe dua te paguaj persona per te punuar per mu. Ajo se cfare un kerkoj nga keto persona eshte te sjellin followersa dhe per cdo followers ti paguaj nje "x" cmim. Pershembull 0.05$ per 1 followers. Por puna qendron se cfare me duhet te krijoj per ta kuptuar qe personi qe kam punesuar ka sjellur "x" followersa.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  865
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  vetem per nje pjese po te flas: eshte shume 0.05$ per 1 followers bro
   
 3. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  E drejte thjesht shembull.
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  459
  Pikë nga trofetë:
  163
  po ci do kta followersa thjesht sa per numer se mir qe nuk i shikojn postimet storyt por te prishin dhe pune ne long term per rankim
   
  beyourself dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Behet fjale, per followersa shqiptare duke ftuar miqte tuaj te bejne follow faqen. Dhe un i paguaj per cdo followers qe ato do te sjellin.
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  865
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  e di qe ja vlen me shume te besh ads per me shtu followersa se sa te paguash dike?
   
 7. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kendveshtrim marketing
  Si shqiptar qe jemi duam gjera te thjeshta dhe shpejt mundesisht tja futim ose mashtrojme ndonje e kemi force zakoni
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po pse fol kot? Ku e shikon mashtrimin? Keshtu me pelqen ta zhvilloj, ska nevoj per komente negative. Neqofse me ndihmon dot okj, neqofse jo prap okj.
   
 9. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos e merr personale se ska asgje kunder teje ishte shprehje ne pergjithesi nga eksperienca me klient
   

Shpërndaje faqen

Loading...