1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Si mund të marr licesë per muzikë

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 4 Maj 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  459
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Si mund te marr licence te ndonje muzik si prsh: I Love You

  dhe ta postoj me gjithe videon time ne youtube pa copyright?
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Poshnjari, 4 Maj 2020
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Best Answer
  Komtakto me kompanine besoj se nese u ofron disa miliona € mund te te japin te drejta absolute.
   
  Alkeo, wolf_mc12, Jisan dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  :D :D
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Duhet ti blesh keto te drejta nuk kushtojne shume
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sa mendon ti se mund te kushtojne?
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  8
  :rolleyes:
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ka kompani qe kan marrveshje me kto kompanit qe i kan te drejtat per ato muzika. Besoj nuk kushton shum pasi ty nuk ta japin drejten e plot per at muzik si psh me bo ti qka don me to po thjesht me publiku ne faqen tonde. Per ata osht edhe ma mir se ti po i bon reklam muzikes tyne kshtu qe nuk osht diqka qe ju pengon shum.
   
  ergialb dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 9. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  vlla po nqs se e ble lisencen , dhe te bejn report ? a ka ndneje lloj menyre qe lisenca te dali e marre nga autori perkates, me kupton cfare dua te them vlla, nje mjet vertetimi
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  https://tunelicensing.com

  Se di sa i kane tarifa po sbesoj shume
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...